Spor Ayakkabı Modelleri Erkek

Hem stil hem de rahatına düşkün erkeklerin tercih ettiği giyim eşyasının başında erkek spor ayakkabı gelmektedir. Çünkü Markaboom'da satılan marka ayakkabılar özel tasarımıyla hem konforu hem de şıklığı birlikte sunmaktadır. Bu özelliği ile yağmur, çamur ya da kar hangi hava koşulu olursa olsun çok rahat bir kullanım imkanı tanır. Ayrıca özel üretim olan kayma önleyici tabanıyla da özellikle kış aylarında daha güvenli bir yürüyüş yapmanızı sağlar. Tüm bu özellikleri bir arada barındırıyor olması bu ayakkabıları erkeklerin bir numaralı tercihi haline getirmiştir.

Klasik Ayakkabılar

Erkekler spor ayakkabı gibi ürünleri çoğunlukla yaz aylarında tercih ediyor olsalar da ayakkabının türüne göre yılın diğer zamanlarında da tercih edilebilmektedir.

Örnek vermek gerekirse brouge veya klasik ayakkabı kategorisinde olan ayakkabılar erkekler tarafından çoğunlukla klasik bir giyimi tamamlayıcı olarak tercih edilmektedir. Bu tarz ayakkabılar deri ya da süetten yapılmasının yanında taban kısımları da diğer kıº ayakkabılarına göre daha tırtıksız ve ince olacak ºekilde üretilmektedir.

Tasarımlarına göre de üzerinde dikiş, zımba ya da küçük delikler eklenebilmektedir. Erkek giyiminde tamamlayıcı olarak bu tarz ayakkabılar takım elbise, Jean ya da keten pantolon altına rahatlıkla tercih edilebilir. Ancak bu tarz ayakkabıları tercih edecek erkeklere küçük bir uyarı

yapmak gerekirse her ne kadar sıcak tutma özelliği bulunsa da taban kısmının daha tırtıksız ve ince olması yönünden kar yoğunluğunun fazla olduğu zamanlarda uzun süreli dışarıda yürümeye elverişli değildir.

Bunun haricinde klasik bir tarz oluşturmak isteyenler klasik ayakkabılar tercih edebilirler. Böylece tarzınızı tamamlarken kaliteli ve şık bir görünüm elde edersiniz. Ayrıca aldığınız ürünlerle ilgili her türlü problemler bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Erkek Ayakkabı Modası

Mevsimsel değişiklikler ile birlikte yaşanan yağmur, kar gibi etkenler ya da havaların soğumasına bağlı olarak ayakkabı modasında da yeni trendler içerisinde büyük bir değişiklik görülebilmektedir. 2019 ayakkabı modasına genel olarak bakıldığında son moda ayakkabılar içerisinde erkek spor ayakkabı modellerinin yeni sezonda en üst sıralarda yer alması oldukça dikkat çekiyor.

Ayakkabı her ne kadar kadınların vazgeçilmez giyim eşyaları arasında yerini hiç kaybetmeden koruyor olsa da erkeklerin dünyasında da oldukça önemli bir yere sahiptir. Çünkü giyim ile tamamlayıcı ve uygun olan bir ayakkabı seçimi erkekler için en büyük giyim aksesuarlarından birisi haline gelebilir.

Erkek ayakkabı modasına genel olarak bakıldığında en son trend spor ayakkabıların yenilenmiş tarz ve etkileyici tasarımda olmaları dikkat çekiyor. Erkek modasında yerini

hiç kaybetmeyen sneakerlar yeni sezonda da sıra dışı ve göz alıcı modelleriyle yine en üst sıradaki yerini koruyor. Özellikle havalar ısınmaya başladığında önemi artan spor ayakkabılar tercih edilen giyim eşyalarının başında yer alıyor.

2019 yılının ayakkabı modelleri asi ya da sokak tarzını çok etkili bir şekilde yansıtan kombinlerde kullanılabileceği gibi ofis şıklığı oluşturmak isteyen erkekler için de tercih sebebi olacak. Jean ve kazak ile ya da sigaret forma sahip bir kumaş pantolon ve gömlek kombini yapacaksanız spor modeller ile tarzınızda bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Ayakkabı modellerinden tarzınıza en uygun olanlarını seçerek hem kışın ya da olumsuz çevre şartlarının etkilerinden korunursunuz hem de konfor ve şıklığı bir arada yaşarsınız.

Rahat Erkek Ayakkabıları

Yoğun günlerde bizi olumsuz etkilerden koruyan spor ayakkabılar günlük olarak giydiğimiz kıyafetlerimizi de tamamlayan önemli bir giyim eşyasıdır. Neredeyse tüm gün ayaklarımızda bulunan spor ayakkabıların doğal olarak konforlu ve rahat olanlarını tercih ederiz. Çünkü ayak yapımıza uygun olmayan rahatsız edici ayakkabılar yürüyüşümüzü olumsuz etkiledikleri gibi çeşitli sağlık problemlerinin de çıkmasına neden olabilir.

Günlük kullanabileceğiniz rahat bir ayakkabı almayı düşünüyorsanız öncelikle nereden aldığınıza iyi karar vermeniz önemlidir. Çünkü günlük olarak tercih ettiğiniz

giyim tarzınıza uygun bir ayakkabı tercihi yapmanız kıyafetlerinizle daha iyi bir bütünlük yakalamanıza yardımcı olur.

Tarzını en iyi şekilde yansıtan birbirinden güzel ürünler en uygun fiyat seçenekleriyle sizleri beklemekte.

Erkek Spor Ayakkabı Çeşitleri

Günlük giyim tarzınıza çok farklı bir hava katacak birbirinden şık ayakkabı modelleri ile kışın ısınma ihtiyacınızı karşılamanın yanında son moda trendlerle de tarzını konuşturacaksınız.

Erkek sneaker modelleri klasik ya da sportif bir tarza sahip erkeklere daha farklı bir hava katmanın yanında kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmiş oldukları için kar, yağmur, çamur kısacası ıslak ya da kuru her türlü ortamda hiçbir sorun olmadan her koşulda adımlarınızı yere daha güçlü basmanızı sağlar. En son trend olan spor modellerinden tarzınıza en uygun olanını seçtiğinizde herkes gözlerini sizden alamayacak.

Sıra dışı çizgilere sahip olan, sanatçı ruhlu, asi ya da özgür tarzı olan herkes için birbirinden özel modeller stil sahibi erkekleri bekliyor. Spor model ayakkabılar genelde beyaz tercih edilse de kahverengi, gri ya da laciverdin farklı tonlarına sahip renk seçenekleri de mevcuttur. Ayrıca spor giyim tarzına sahip erkeklere özel bağcıklı fermuarlı, bilekli gibi farklı model seçeneklerine de sahip. Ayrıca birçok ayakkabı modelinde sunmuş olduğumuz indirimlerden yararlanarak kaliteyi daha ucuza alma imkanına da sahipsiniz.

  • 1
  • 2
  • 3